Varenummer: 62022
| Effekt (P): | 9W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysstyrke: | 810 lumen |
| Lysvinkel: | 60° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SMCD<4 |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Levetid: | >30.000 timer |
| Mål: | ø: 110 / h: 42.2/ Hul: ø90 |
| EAN: | 5708829620229 |
| Effekt (P): | 9W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysstyrke: | 810 lumen |
| Lysvinkel: | 60° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SMCD<4 |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Levetid: | >30.000 timer |
| Mål: | ø: 110 / h: 42.2/ Hul: ø90 |
| EAN: | 5708829620229 |