Kontakt os

Hvis du har brug for support eller har spørgsmål til vores produkter, er du altid velkommen til at kontakte os.
Vi besvarer både henvendelser pr. telefon og e-mail.

Vi har åbent for telefonerne mandag - torsdag fra 8.00-16.00 og fredag fra 8.00-14.00

 

Jeppe Ruseng Hansen  

Direktør
Tlf. 4020 0020
jeppe@sec-ecofoss.dk

Kim Neergaard

Intern salgs- & kundesupporter
Tlf. +45 8177 7572
kim@sec-ecofoss.dk

Karina Winther Christensen

Salgs-, indkøbs- & fragtkoordinator
Tlf. +45 5373 5475
karina@sec-as.dk

Michael Daa Rønning

Produktmanager 12V-24V
Tlf. +45 2620 0070
michael@sec-as.dk

Mathias Daa Rønning

Marketing/grafik & ekspedition
Tlf. +45 8188 8360
mathias@sec-as.dk

Louise Vorre

Digital marketingkoordinator
Tlf. +45 7060 6560
louise@sec-ecofoss.dk

Rina Christensen

Bogholder
Tlf.: +45 7060 6560
rina@sec-ecofoss.dk


Peter Madsen

Lageransvarlig
Tlf. +45 7060 6560
lager@sec-ecofoss.dk