Kontakt os

Hvis du har brug for support eller har spørgsmål til vores produkter, er du altid velkommen til at kontakte os. Vi besvarer både henvendelser pr. telefon og e-mail.

Vi har åbent for telefonerne mandag - torsdag fra 8.00-16.00 og fredag fra 8.00-14.00

 

Salg & support

 

Morten Bay

Sales Manager
Tlf. 8177 7572
mb@ecofoss.dk

Loi Pham

B2B projektleder & Belysningskonsulent
Tlf. 3225 6602
lp@ecofoss.dk

Jeppe Ruseng Hansen  

Direktør / Salg / Indkøb
Tlf. 4020 0020
jeppe@sec-ecofoss.dk

Michael Daa Rønning

Salg / kundesupport
Tlf. +45 2620 0070
michael@sec-as.dk

Jette Vinde

Ordrebehandling
Tlf. +45 7060 6560 
jette@sec-set-ecofoss.dk

 

Administration

 

Karina Winther Christensen

Ordre-, indkøbs- & fragtkoordinator
Tlf. +45 5373 5475
karina@sec-as.dk

Mette Hansen

Kontormedarbejder
Tlf. +45 2975 3141 
mh@sec-set-ecofoss.dk

Rina Christensen

Bogholder
Tlf.: +45 7060 6560
rina@sec-ecofoss.dk

Marketing

Louise Vorre

Digital marketingkoordinator
Tlf. +45 4160 4618
louise@sec-ecofoss.dk

Mathias Daa Rønning

Kundesupport / Web & grafik
Tlf. +45 8188 8360
mathias@sec-ecofoss.dk

 

Lager

 

Grete Nielsen

Lager

Morten Soelberg

Lager

Jakob Laursen

Lager

Sami Bjerregaard

Lager

6 måneders projektmedarbejder