Varenummer: 62202
| Effekt (P): | 29W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysstyrke: | 2.610 lumen |
| Lysvinkel: | 24° |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SMCD<4 |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Levetid: | >30.000 timer |
| Mål: | ø: 140/ h: 114.5 / hulstørrelse: 125mm |
| EAN: | 5708829622025 |

