| Dæmpbar: | Ja (Triac) |
| Levetid: | 40.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 450 mA |
| Strøm (I): | 450 mA |
| Mål: | 135x45x30mm |
| Operationstemperatur: | -20 til 45 ⁰C |
| Garanti: | 5 år |
| EAN: | 5708829650028 |
- Effekt: 450 mA
- Input spænding: 200-250V
- Output spænding: 25-38V
- Dæmpbar: Ja (TRIAC)
- Tæthedsgrad: IP20
- Temperatur: -20°~45°
- Levetid: 40.000 timer
- Garanti: 5 år
- Mål: 135x45x30mm

