| Effekt (P): | 35W |
| Dæmpbar: | ja Triac |
| Spænding (U): | 195-264V AC |
| Levetid: | 50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Mål: | 153x54x36mm |
| Kolli-antal: | 10,00 |
| EAN: | 4008321825520 |
| datablad-400832182550201.pdf | 260.00 Kb |
| Effekt (P): | 35W |
| Dæmpbar: | ja Triac |
| Spænding (U): | 195-264V AC |
| Levetid: | 50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Mål: | 153x54x36mm |
| Kolli-antal: | 10,00 |
| EAN: | 4008321825520 |
| datablad-400832182550201.pdf | 260.00 Kb |