| Effekt (P): | 6.5W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysstyrke: | ~46 lumen/Watt |
| Lysvinkel: | 150° |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Blænde: | UGR<22 |
| Dæmpbar: | Ja, afhængig af driver |
| MacAdam: | SDCM<3 |
| Power-faktor: | >0.9 |
| Spænding (U): | 24V DC |
| Antal LED'er: | 400 LED/m |
| Levetid: | L80B10>50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP44 |
| Produktfarve: | Grå/Sort |
| Materiale: | Aluprofil / COB LED bånd |
| Operationstemperatur: | -20 - 35 °C |
| Mål: | Længde 113cm |
| Medfølger: | Inkl. 2m. tilslutningskabel & 3 mont.clips |
| Garanti: | 5 år |
| EAN: | 5708829663288 |
| EPREL-ID | 2602926 |


