Varenummer: 65908
| Effekt (P): | 8W/meter |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SDCM<4 |
| Spænding (U): | 24V DC |
| Tæthedsgrad: | IP67 |
| Materiale: | Dob.radet LED strip i silikone-profil |
| Mål: | 25x17 mm. / længde 9,5 meter |
| Kolli-antal: | 1 |
| EAN: | 5708829659083 |
| Effekt (P): | 8W/meter |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SDCM<4 |
| Spænding (U): | 24V DC |
| Tæthedsgrad: | IP67 |
| Materiale: | Dob.radet LED strip i silikone-profil |
| Mål: | 25x17 mm. / længde 9,5 meter |
| Kolli-antal: | 1 |
| EAN: | 5708829659083 |