Varenummer: 20715
| Effekt (P): | 15W |
| Lysfarve: | 2.700 kelvin |
| Lysstyrke: | 1.350 lumen |
| Lysvinkel: | 120° |
| Spænding (U): | 110-265V |
| Levetid: | >20.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Mål: | 140 x 140 x 24 mm |
| EAN: | 3800230622792 |
Moderne og enkel LED panel Det enkle design gør at dette LED panel har mange anvendelsesmuligheder.Panelet er bl.a. velegnet som kontorbelysning samt almen belysning f.eks. i showrooms og butikker samt som værelses- og køkkenbelysning.
Energibesparende belysning som sammenlignet med glødelamper typiske giver en energibesparelse på > 80%
Med dette LED panel opnår man et godt og øjeblikkeligt lys uden flimmer og med lang levetid.
| datablad.pdf | 260.00 Kb |

