Varenummer: 64556
| Effekt (P): | 30W |
| Lysfarve: | 2.700-6.500K |
| Lysstyrke: | 2.850 Lumen v/4000K 24° |
| Lysvinkel: | 15° 24° 36° 50° |
| Farvegengivelse: | CRI90 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Power-faktor: | >0.92 |
| Spænding (U): | 220-240V |
| Sensor: | Ja, indbygget |
| Levetid: | >50,000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Produktfarve: | Hvid |
| Operationstemperatur: | -10°C ~ +30°C |
| Mål: | 160x155xØ80mm. |
| Bemærkninger | Auto fokus ved strømafbrydelse |
| Garanti: | 5 år |
| EAN: | 5708829645567 |


