Varenummer: 65387-850MA
| Effekt (P): | <40W |
| Dæmpbar: | DALI-2 og PUSH |
| Strøm (I): | 250-1.050 mA / indstillet til 850mA |
| Spænding (U): | 30-40V DC |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Produktfarve: | Hvid |
| Medfølger: | Inkl. DC adapter påmonteret |
| Garanti: | 5 år |
| Kolli-antal: | 50 |
| EAN: | 5708829853481 |


