| Effekt (P): | 34W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin / 4.000 kelvin |
| Lysstyrke: | 4.100 (3.000 kelvin) eller 4.250 (4.000 kelvin) lumen |
| Lysvinkel: | 90° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Blænde: | UGR<19 |
| Dæmpbar: | Ja (DALI, 1-10V, TRIAC dæmpbar driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SDCM<3 |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Levetid: | 76.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Produktfarve: | Hvid |
| Mål: | 60 x 60 cm |
| Garanti: | 5 års fuld garanti |
| Kolli-antal: | 4 |
| EAN: | 8720094607719, 5708829670231, 5708829670279, 5708829670255, 5708829670293, 5708829672013, 8720094607726, 5708829670224, 5708829670262, 5708829670248, 5708829670286, 5708829672006 |


