| Effekt (P): | 22W |
| Lysstyrke: | 2.000lumen (4000K) / 1.900 lumen (3000K) |
| Lysfarve: | 4.000 kelvineller3.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 120° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Ja(DALI, 1-10V, TRIAC dæmpbar driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SMCD<3 |
| Levetid: | > 40.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP44 |
| Spænding (U): | 85-265V AC |
| Mål: | 595x595 mm. / højde 10 mm. |
| Garanti: | 3år |
| Kolli-antal: | 5 |
| EAN: | 5708829660256, 5708829660423, 5708829660485 |
LED competition panel 60x60 cm, NW
green:ID Competition LED panel 60x60
Disse green:ID paneler er kun 10 mm. høje, og de er 5 mm. mindre i bredden for perfekt pasform til loftmoduler. Sølvrammen og bagsiden er i 6063 aluminium, og guidepladen er japansk produceret af Mitsubishi.
Specifikationer:
- Forbrug: 22W
- Lysstyrke: 2.000 lumen (4000K) / 1.900 lumen (3000K)
- Lysfarve: 4.000 kelvin eller 3.000 kelvin
- Lysvinkel: 120°
- Lysægthed: CRI>80
- Dæmpbar: Ja (DALI, 1-10V, TRIAC dæmpbar driver kan tilkøbes)
- Tæthedsgrad: IP44
- Blænde: UGR<19
- MacAdam grad: SMCD<3
- Levetid: > 40.000 timer
- Spænding: 85-265V AC
- Mål: 595x595 mm. / højde 10 mm.
- Garanti: 3 år

