| Effekt (P): | 20W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysstyrke: | 2.800 lumen (140 lm/w) |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Produktfarve: | Sort |
| Mål: | D:75 x H:170 mm. (selve spotten) |
| Garanti: | 5 år |
| Kolli-antal: | 12 |
| EAN: | 5708829852774 |


