Mere information
| Effekt (P): | 30W |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin (WW)-4.000 kelvin (nW) |
| Lysstyrke: | 3.000 lumen (WW) - 3.300 lumen (NW) |
| Lysvinkel: | 120° |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Dæmpbar: | Ja(DALI, 1-10V, TRIAC dæmpbar samt alm. driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SDCM<3 |
| Spænding (U): | 85-265V AC |
| Levetid: | L80B10>50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP44 |
| Garanti: | 5 år |
| Kolli-antal: | 6 |
| EAN: | 5708829648315, 5708829648339, 5708829852910, 5708829852897, 5708829648391, 5708829948309, 5708829648322, 5708829852903, 5708829852880, 5708829648384 |
TrueColor LED panel med klips for indbygning i gips-lofter, Troldtekt-lofter mv.
Den hvidlakerede alu-ramme og bagsiden er i 6063 aluminium, og panelerne er CE & RoHS certificeret.


