Varenummer: 62202
| Effekt (P): | 29W |
| Lysstyrke: | 2.610 lumen |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 24° |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SMCD<4 |
| Levetid: | >30.000 timer |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Mål: | ø: 140/ h: 114.5 / hulstørrelse: 125mm |
| EAN: | 62202 |
- Forbrug: 29W
- Lysfarve: 3.000 kelvin
- Lysstyrke: 2.610 lumen
- Lysægthed: CRI>90
- Lysvinkel: 24°
- Dæmpbar: Ja
- Tæthed: IP20
- MacAdam grad: SMCD<4
- Levetid: >30.000 timer
- Spænding: 220-240V AC
- Mål: ø: 140/ h: 114.5 / hulstørrelse: 125mm
- 3 års fuld garanti

