Varenummer: 65289
| Effekt (P): | <38W |
| Dæmpbar: | DALI DT8 (2 kanals) |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | IN: 220-240V AC / OUT: Max 60V DC |
| Strøm (I): | OUT: 350-1050mA |
| Produktfarve: | Hvid |
| Garanti: | 5 år |
| EAN: | 5708829652787 |
Dæmpningsområde fra 1 til 100 %
Egnet til armaturer i beskyttelsesklasse I og beskyttelsesklasse II
Udgangsstrøm justerbar mellem 350 – 1.050 mA via I-SELECT 2 stik eller DALI
Maks. udgangseffekt 38 W
Op til 87 % effektivitet
Strømforbrug i standby < 0,25 W
Nominel levetid op til 100.000 timer

