| Effekt (P): | 50W |
| Dæmpbar: | ja Dali |
| Levetid: | 100.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 220-240V |
| Mål: | 110x75x25mm |
| EAN: | 4052899919433 |
- Forbrug: 50 watt
- Spænding: 220-240V
- Dæmpbar: ja Dali
- Tæthedsgrad: IP20
- Levetid: 100.000 timer
- Mål: 110x75x25mm
- Erstattes af varenr. 60033 eller 24951
Se yderligere data på databladet nedenfor.
| datablad.pdf | 260.00 Kb |

