Varenummer: 65234
| Effekt (P): | 178W |
| Lysfarve: | 4.000 kelvin |
| Lysstyrke: | 23.140 lumen |
| Lysvinkel: | 120° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Ja, 1-10V |
| MacAdam: | SMCD<4 |
| Spænding (U): | 100-277V AC |
| Levetid: | L70=50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP40 |
| Mål: | 605x320x92,5 mm. |
| Garanti: | 5 års fuld garanti |
| EAN: | 5708829652343 |
Komplette armaturer med ultrahøjt lysudbytte
- Industri-lampe designet for lagerhaller, højlagre og lignende
- Komplet inkl. 230V driver
- 1-10V dæmpbar - med DALI forkobling som option
- Nem installation, både nedhængt og påbygning
- 130 lumen/watt


