Varenummer: 61531
| Effekt (P): | 150W |
| Dæmpbar: | Triac og Push DIM |
| Strøm (I): | 12.500 mA |
| Spænding (U): | 12V DC in / 220-240V AC out |
| Produktfarve: | Hvid |
| Mål: | 352x42x30 mm. (LxBxH) |
| Garanti: | 5 år |
| Kolli-antal: | 15 |
| EAN: | 5708829615317 |
Specifikationer:
- Output spænding: 12V
- Output watt: Max. 150W
- Dæmpning: Trial/ELV, Push DIM, 0~100%, ned til 0.1%
- PWM frekvens: 3.600 mHz
Kortslutnings- og overophedningsbeskyttet
| 61541_datablad.pdf | 1,174.00 Kb |

